#SindromAyahAyah - Kenapa shopping ngan ayah lagi best berbanding ngan ibu?

Cerita My Pearls Friday, April 21, 2017

Payung FAST AND FURIOUS 8 Edisi Terhad Dari Petron

Story Kenit Thursday, April 20, 2017

Pertandingan Kemahiran Amal Islami (KAMIL) Zon Petaling 2017 | SRAI Dato' Mufti Yusof Sahabuddin

Cerita My Pearls Wednesday, April 19, 2017

Bila peminta sedekah datang kat meja makan ....

Something in my head Tuesday, April 18, 2017

Tahniah Ketua Pengarah MetMalaysia yang baru!

Anything and Everything Friday, April 14, 2017

Tapak carbootsale paling happening!

Bisnes Kenit Tuesday, April 11, 2017

VEET Sensitive Touch | Pinky & Friendly Trimmer Untuk Wanita!

Beauty Monday, April 10, 2017

Robot Transformer Arcee (Autobot)

Story Kenit Thursday, April 06, 2017

Resepi Mudah Mango Fruit Punch Guna Biji Mangga

Resepi Wednesday, April 05, 2017

Sukan Tahunan Sekolah 2017

Cerita My Pearls Tuesday, April 04, 2017
DISCLAIMER - Hanimhashim.com merupakan blog peribadi. Segala pendapat yang diluahkan disini adalah berdasarkan dari pengalaman penulis sendiri dan tidak mewakili mana-mana pihak kecuali jika penulis nyatakan namanya di sini. Sebarang perkongsian atau penyebaran apa-apa maklumat dari blog ini samada melalui PRINT SCREEN atau apa saja cara adalah dilarang sama sekali kecuali dengan keizinan tuan punya blog. Tindakan akan diambil sekiranya hak persendirian ini dicabuli. Pendapat penulis tidak semestinya kekal. Terima kasih

Facebook - HanimHashimDotCom

Google+ Followers

COPYRIGHT @ 2016 HANIM HASHIM